شرایط و ضوابط

سایت Hajifiroz فضایی را برای کسب و کار اینترنتی ایجاد می‏ کند تا فروشندگان و خریداران در یک فضای مناسب با هم ارتباط برقرار کنند. هر فردی می‏ تواند شخصاً فروشگاهی با محصولات مختلف ایجاد نماید. عضویت در سایت Hajifiroz به این معنی است که استفاده‏ کننده متعهد به رعایت تمامی قوانین ذیل می‏باشد:

 1. سایت Hajifiroz هیچ مسوولیتی در قبال عملکرد صحیح فروشنده و خریدار در مورد خرید و فروش کالا در این فضا به عهده نمی‏ گیرد. تمام مسوولیت‏ های مالی خرید و فروش در این فروشگاه‏ ها به عهده فروشنده و خریدار می‏ باشد.
 2. مدیریت سایت ضمن ارائه خدمات تجارت الکترونیک از کاربران خود می‏ خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران، آلمان،آمریکا و کانادا را نیز در نظر داشته باشند تا از مشکلات احتمالی برای فروشگاه جلوگیری گردد.
 3. سایت Hajifiroz هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات درست و یا نادرست در مورد کالاها و محصولات ندارد و این مسوولیت با فروشنده کالا در همان فروشگاه می‏ باشد. در فروشگاه‏ های Hajifiroz کاربران می‏ توانند در مورد کیفیت کالا و خدمات آن فروشگاه نظر دهند تا خریداران بعدی بهتر بتوانند برای خرید تصمیم‏ گیری نمایند.
 4. فروشگاه‏ هایی که اقدام به انتشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین نمایند، مسدود خواهند شد.
 5. فروشگاه‏ های کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت، هک، حذف آگهی و…) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطرکنند، مسدود خواهد شد.
 6. در جهت حفظ منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء‏استفاده، وبلاگ‏ های آزمایشی،غیرفعال و بدون محتوا حذف خواهد شد.
 7. فروش موارد ذیل غیرقانونی بوده و در صورت ثبت در فروشگاه غیرفعال می‏ شوند.
 • فروش محصولات جنسی و زناشویی بدون مجوز بهداشت
 • برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
 • نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله DVB و  starsat
 • برنامه و یا آموزش ‏های hack – crack و نیز شکستن قفل
 • فروش برنامه‏ های نرم ‏افزاری و یا کتاب‏ های فاقد مجوز قانونی (copyright)
 • فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
 • آگهی شبکه‌های هرمی Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
 • هر نوع مسابقه و یا قرعه ‏کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)
 • فروش مکمل‏ های ورزشی
 • هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
 • فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
 • هر نوع آگهی فروش مرتبط با لیزینگ (به جز نمایندگی ‏های مجاز شرکت‏ های دولتی با ارائه مجوز)
 • خرید و فروش فیش حج تمتع
 • خرید و فروش اعضای بدن مانند کلیه
 • محصولاتی با شائبه کلاهبرداری
 1. در صورت عدم رعایت مقررات سایت و نیز مقررات جمهوری اسلامی ایران، مسوولین سایت می‏ توانند بدون اخطار قبلی، فروشگاه را مسدود و عضویت اعضاء را به حالت تعلیق درآورند.
 2. قرار دادن لینک به سایت‏ های غیرقانونی، غیراخلاقی و مبتذل و همچنین سایت‏ هایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی، اخلاقی، عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید، مجاز نمی‏ باشد.
 3. سایت Hajifiroz دارای قسمت پشتیبانی می ‏باشد و تلاش می ‏کند همواره خدمات مطلوب ارائه دهد و تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماس‏ ها ندارد.
 4. سایت Hajifiroz تمامی تلاش خود را به منظور حفظ اطلاعات بعمل خواهد آورد. چنانچه به هر دلیلی بدون اطلاع، اطلاعات توسط اشخاص ثالث، مورد سوء‏استفاده و یا تخریب قرار گیرد، سایت هیچ مسوولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.
 5. تمامی محتویات نرم ‏افزاری، ابداعات و طرح های Hajifiroz متعلق به سایت می‏ باشد.
 6. کاربران مجاز به انتشار محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ، نشر و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی‏ باشند.
 7. جعل هویت اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکت‏ ها، نهادها و سازمان‏ ها و نسبت دادن سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی ‏باشد.
 8. سایت Hajifiroz مجاز است به هر روشی که بخواهد از مطالب قرار گرفته درفروشگاه ‏ها که به طور قانونی متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید.
 9. Hajifiroz برای تأمین هزینه‏ های مالی می‏ تواند در فروشگاه ‏های معمولی، آگهی تبلیغاتی نمایش دهد که چگونگی و حدود آن توسط Hajifiroz تعیین می‏شود.
 10. تمامی محتویات موجود در وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت Hajifiroz می ‏باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی سایت Hajifiroz حق کپی، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (download) ، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.
 11. Hajifiroz مجاز است به هر دلیلی از ارائه سرویس و خدمات اجتناب نماید، مخصوصاً زمانی که متوجه سوء‏استفاده از سیستم شده باشد.
 12. سایت Hajifiroz برای رسیدن به مقاصد تجاری مشروع می‏ باشد.
 13. می‏ باید از سایت به گون ه‏ای استفاده گردد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت نشود.
 14. استفاده ‏کنندگان مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‏ هایی که تعمداً در دسترس قرار نگرفته ‏اند، نیستند.
 15. سایت Hajifiroz ممکن است دارای لینک‏ هایی به سایت‏ های دیگر باشد. این سایت‏ها تحت کنترل Hajifiroz نیستند و سایت هیچگونه مسوولیتی در قبال محتویات سایت‏ های مذکور ندارد. به طور کلی لینک‏ های موجود در سایت، به معنی تأیید آنها نیست بلکه برای سهولت کار فراهم شده است.
 16. سایت Hajifiroz هیچگونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏ های مرده نمی‏ پذیرد. سروﻳس‏ های سایت «آنگونه که هست» ارائه می‏ شود و مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‏ تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد، بر عهده ندارد.
 17. این توافق‏نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می‏ گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از سایت Hajifiroz خواهد بود و جایگزین تمامی توافقات قبلی یا جاری محسوب می‏ شود.
 18. حق تغییر شرایط برای سایت Hajifiroz محفوظ است زیرا ممکن است سرویس‏ های خود را به هر دلیلى در زمان‏ های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهد. بنابراین هرگاه سایت Hajifiroz به روز شده باشد، تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس ‏کننده آخرین زمان به روز شده خواهد بود. همچنین در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ‏ها دستخوش تغییرات عمده شود، خبر آن در صفحه نخست سایت قابل مشاهده است.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

Hajifiroz به اطلاعات مخفى یا خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏ کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند. در این راستا نیز اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای امن‏تر شدن استفاده از سایت نموده است.

جمع ‏آوری اطلاعات شخصی

سایت Hajifiroz مبادرت به جمع ‏آوری اطلاعات آماری (سخت‏ افزار و نرم ‏افزار رایانه) نموده و آنها را ثبت می‏ نماید. این اطلاعات می‏ تواند شامل آدرس IP، نوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط سایت Hajifiroz برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ‏ها و تأمین اطلاعات آماری، مورد استفاده قرار می‏ گیرد.

استفاده از اطلاعات شخصی

سایت Hajifiroz از اطلاعات شخصی جمع ‏آوری شده برای عملکرد سایت و تأمین سرویس‏ هایی که درخواست شده استفاده می‏ کند. سایت Hajifiroz همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی با استفاده‏ کنندگان ارتباط برقرار کرده تا بتواند نظر آنها را در مورد سرویس‏ های جاری یا امکان ارائه سرویس ‏های جدید جویا شود.

سایت فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی‏ فروشد. ممکن است، گاهی از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع‏ رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه اعضای سایت باشد، مذاکره نماید، اما به هیچ عنوان، اطلاعات اعضاء (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی ‏شود.

سایت Hajifiroz صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می ‏نمایند، ردیابی می ‏کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس‏ هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس‏ ها مورد استفاده قرار می‏ گیرد.

استفاده از کوکی‏ ها

کوکی یک فایل متنی محتوی یک سری داده می‏ باشد که توسط یک صفحه وب بر روی دیسک استفاده‏ کننده قرار داده می‏ شود. کوکی‏ ها به طور منحصر بفرد به استفاده‏ کننده اختصاص داده می‏ شوند و فقط توسط وب سایتی که کوکی در اختیار اعضاء قرار داده، قابل خواندن هستند.

یکی از اهداف اصلی کوکی‏ ها فراهم کردن امکان ویژه برای اعضا به منظور صرفه‏ جویی در وقت است. به عنوان مثال، اگر اعضا از امکان شخصی‏ سازی صفحات سایت Hajifiroz استفاده کند یا به عنوان یک عضو در سایت یا سرویس ‏های آن ثبت نام نماید، کوکی این امکان را فراهم می‏ آورد تا در بازدیدهای بعدی، بدون وارد کردن اطلاعات خاص، صفحات در دسترس باشند.

بیشتر مرورگرهای وب به طور خودکار کوکی را می‏ پذیرند اما معمولاً این امکان وجود دارد که تنظیمات پیش فرض مرورگر تغییر یابد تا از قبول کوکی امتناع ورزد. در این صورت، ممکن است استفاده‏ کننده قادر نباشد از همه امکانات پویا و قابلیت‌های سرویس ‏های سایت و سایت‏ های دیگر بهره ‏مند شوند.

ارتباط مستقیم با کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تأیید برای ارتباط، پایگاه رسمی سایت (www.hajifiroz.com) می‏ باشد. سایت با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏ های رسمی و تأیید شده، با اعضا تماس نخواهد گرفت.

وب سایت هیچگونه سایت اینترنتی به غیر ازwww.hajifiroz.com  ندارد. برای تماس با سایت، فقط از طریق فرم “تماس با ما” می‏توان ارتباط برقرار کرد.

مقایسه آیتم ها
 • جمع (0)
مقایسه کنید