درباره حاجی فیروز

حاجی فیروز نشان از دموزی (ایزد گیاه) محبوس شده و با اسارت او عشق می‌‌میرد، جهان غرق سکوت شده و باروری متوقف می‌گردد. حاجی فیروز همان نماد دموزی است، برخاسته از زمین، برای باروری دوباره او نمادی است از سنت‌های نیک ایرانیان، سنت‌هایی که در صلح و دوستی و طبیعت دوستی ایرانیان نهفته است.

پیشینه حاجی فیروز به عنوان طلایه‏ دار و پیام ‏آور نوروزی، قدمتی برابر و حتی بیشتر از فرهنگ و تمدن ایران زمین دارد. ریشه و خاستگاه این پدیده فرهنگی‌ را همانا در باور‌ها و اعتقادات توده مردم می‌توان جست‌وجو کرد. از آنجا که فرهنگ، نخستین گستره‌ای است که آفرینندگانش نامی‌ از خود بر جای نگذاشته و تاریخی‌ روشن ندارد، حضور متداوم یک نماد فرهنگی‌، چون حاجی فیروز و جاری بودن آن‌ در روزگار معاصر، بازتاب روشنی است از اندیشه‌ها، عواطف و سنت‌های جامعه‌ای که با پیروی از روش شفاهی‌ از راه زبان، اشاره، حرکت و نمایش، آن را نسل به نسل به دیگران منتقل و در بستر تاریخ، آن باور‌ها را با هنجارهای اجتماعی دیگر منطبق می‌سازد از این‌رو شخصیت حاجی فیروز را می‌توان برآیند یک اندیشه یا تخیل جمعی دانست که درمسیر تاریخی‌ خود از سرزمینی به سرزمین دیگرکوچ کرده و روایتی مختلف ولی‌ با هسته‌ای یکسان، پدید آورده است.

ما بر اساس این باور و پیشینه و با ارائه محصولات متنوع و خدمات ویژه، به دنبال روشی جدید در چگونگی توزیع و پخش کالا با هدف ارائه بهترین قیمت ها و محصولات و نیز رفاه و آرامش مشتریان هستیم.

سایت HajiFiroz با مشارکت شرکت فناوری اطلاعات ناواکو راه اندازی شده است. تجربه ‏ای که از مشارکت با گرو‏ه های تجاری، صنعتی و خدماتی داخلی و خارجی کسب گردیده، ما را بر آن داشت تا در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت نموده و دانش خود را در زمینه‏ های تجارت و صنعت، عملیاتی و تجاری‏ سازی نماییم که یکی از نمونه‏ های این فعالیت، توسعه سایتی به منظور درج آگهی و تبلیغات فعالین کسب و کار و شهروندان است که سعی شده مزایایی مانند سادگی اجرا، نماد کاربری مناسب، جستجوی ساده و مفید را در بر داشته باشد و نیاز تمامی ذینفعان را برآورده سازد.

سایت  Hajifiroz با یادگیری از سایتهای بین‏المللی Alibaba و eBay و مدلهای B2B، B2C با هدف توسعه تجارت و ایجاد محیطی امن در فضای مجازی، طراحی و توسعه یافته است تا فروشندگان و تولیدکنندگان بتوانند کالا و خدمات خود را در تمامی حوزه‏ ها مانند الکترونیک و دیجیتال، پوشاک و مد، لواز م منزل، زیورآلات و جواهرات، فرهنگی، نرم‏ فزار و سخت ‏افزار، بهداشتی و آرایشی، تور و گردشگری، خدماتی، تولیدی و صنعتی به صورت خرد و عمده عرضه و بدین وسیله با خریداران و متقاضیان خود ارتباط مؤثر برقرار نماید و خریداران با اطمینان خاطر اقدام به خرید و تدارک محصولات و خدمات مورد نیاز خود نمایند. ارائه خدمات حمل، ضمانت پرداخت، بازگشت کالا و ضمانت کیفیت و تطبیق کالای خریداری شده از جمله خدمات ارزش افزوده سایت HajiFiroz است.

مقایسه آیتم ها
  • جمع (0)
مقایسه کنید